středa

Jak se lidi k sobě chovají?

Ahoj! Na asku mi psala jedna holčina, jestli bych nechtěla začít psát názorovky, takže s tím dneska začínám. Doufám, že se bude líbit a svoje názory nebo nápady na další názorovku mi můžete psát do komentářů :)

__________________

Takže, myslím, že v dnešní době je dost velkej problém to, jak se k sobě lidi chovají. Pozoruju to všude tak vejdu. Ať jsem někde na ulici, ve škole a nebo na brigádě. Nevím, jestli so to každý uvědomuje, ale skoro celá společnost ve které se pohybuji je falešná. Třeba někdo má to štěstí a vždycky je ve společnosti, kde jsou všichni milý a nejsou falešný. Já osobně jsem to ještě nezažila.
     Neříkám, že za to může jenom mé okolí, mám na tom stejný podíl  jako oni. Vím o sobě, že jsem dost konfliktní člověk a hodně kritizuji ostatní. Jenomže, když já někoho nemám ráda, mám k tomu nějaký důvod. Třeba to je maličkost. Ale mám důvod!
     Další věc, která mi vadí je ta, že se málokomu dá věřit. Ale to, že to někomu řekli by mi až zas tak nevadilo, kdyby si to apsoň nepřikrášlovali. Kdyby to byla naprosto stejná pravdivá verze tak ok, ale znáte ten citát:,,lež oběhla už půlku světa, zatím co pravda si teprve obouvá boty." Teď mluvím o takových těch tajemstvích, která nejsou nijak závažné. O těch velkých je nejlepší nikomu neříkat. Nebo jenom někomu, komu věříme na milion procent.
     Byla bych hrozně ráda, kdyby se všichni měli rádi a žili v míru(ano, jsem hippie), ale nejsem naivní a vím, že se to nikdy nestane. To by totiž musel každý chtít sám. A nikdy to nebudou všichni.
N♥

Žádné komentáře:

Okomentovat